Найстаріші джинси

Найстаріші джинси

Коли в 1873 році Леві Страус і Джейкоб Девіс запатентували штани з м’якої тканини «денім», оброблені заклепками, вони й припустити не могли, що їхні «джинси» можуть стати предметом полювання колекціонерів у всьому світі. З моменту появи цих штанів їхнє виробництво доводилося постійно розширювати через величезну популярність серед робітників.

Джинси-рекордсмени, які фігурують у Книзі рекордів Гіннеса, зшили в 1879 році і востаннє продали за 40 000 доларів, що є порівняно невисокою ціною за товар, застрахований на 150 000. Ці джинси пошиті на 100% з натуральної тканини, тому, що у XIX столітті про синтетику ще не знали.

Розірваність і потертість джинсів-рекордсменів, як і підколінні складки, повністю відповідають сучасній моді. Це раніше старіння тканини відбувалося внаслідок довгого носіння та частого прання, а зараз таке роблять ще на швейних фабриках. Незвичайно у сучасних реаліях виглядає лише застібка ззаду, зараз замість неї використовуються поясні ремені.

Як для XIX століття ці штани були дуже зручними для людей, зайнятих важкою фізичною працею. Сьогодні будь-які джинси, вироблені в ті часи, можна було б продати за великі гроші. Але найстарішими визнані саме ці джинси-рекордсмени, і треба визнати, що і сьогодні їх можна викристати за прямим призначенням.

Найстаріші джинси

Найстаріші джинси

<Найстаріші джинси

Поділитися у соціалках:

Схожі записи

Один коментар

  1. Светлана :

    Вот это действительно качественная вещь. Несмотря на то, что джинсы такие старые, мне кажется, что их еще можно использовать по прямому назначению.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *