Наймолодший барабанщик у світі: Джуліан Павон

Наймолодший барабанщик: Джуліан Павон

Американський хлопчик Джуліан Павон (Julian Pavone) став наймолодшим барабанщиком у світі і завдяки цьому потрапив до Книги рекордів Гіннеса. Він був визнаний професійним музикантом, коли йому було 5 років, 10 місяців і 3 дні. Музична діяльність хлопчика до цього моменту тривала вже понад п’ять років.

Наймолодший барабанщик: Джуліан Павон

Любов до музики Джуліан почав виявляти ще до народження. Його мама-лікар Ліза зараз любить згадувати про те, як їй під час вагітності хотілося притискати навушники до свого живота. Особливо подобалася ще не народженому малюкові слухати пісню Strawberry Fields Forever. Коли вона звучала, хлопчик штовхав свою матусю зсередини.

“Він робив це дуже ритмічно, ніби метроном, але коли я прибирала звук, рух усередині мене зупинявся. Джуліан любив слухати The Beatles ще до народження”, – згадує Ліза.

У рік свого народження, 2005 року, коли йому було всього три місяці, Джуліан Павон почав барабанити. Спочатку він любив відбивати ритм, сидячи на колінах батьків.

Наймолодший барабанщик: Джуліан Павон

Перший музичний контракт на ім’я Джуліана Павона було укладено, коли хлопчику було 15 місяців. Він виконав ударну секцію для гімну баскетбольного клубу Клівленд Кавальєрс (Cleveland Cavaliers).

А коли малюкові виповнилося 20 місяців, записали його перший альбом. Диск називався Go Baby. Над його записом працював такий маститий бас-гітарист, як Ральф Армстронг.

Після того, як альбом вийшов у ротацію на радіо, до хлопчика прийшла слава, і він став наймолодшим ударником.

У вісім років Павон вже грав на складній барабанній установці, що складається з 22 частин, що включає два великі барабани і 17 тарілок.

Хлопчик має не лише музичний, а й винахідницький талант. У 4 роки на його ім’я був оформлений патент на винахід рідини для видалення відколів фарби з різних предметів. Вона називається Abracadabra і випускається у вигляді барабана. Ще один винахід Джуліана – оригінальні рукавички з наконечниками на пальцях, які дозволяють вилучати з ударних інструментів незвичайні звуки.

Поділитися у соціалках:

Схожі записи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *